Ewa Ruchlewicz

O MNIE

Ewa Ruchlewicz

gabinet

MADAME PODO

wyjątkowe miejsce

PODOLOG

Swoją przygodę z branżą kosmetyczną rozpoczęłam w 2008 roku jako specjalista do spraw szkoleń. Późniejsze doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując na stanowisku kosmetyczki, a następnie kosmetologa – podologa. W 2015 roku ukończyłam z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu.
W trakcie nauki, a także pracy zawodowej, zdobywałam nowe umiejętności i podnosiłam swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach, szkoleniach oraz warsztatach z dziedziny kosmetologii oraz podologii.
Pragnąc realizować swoje zainteresowania i ambicje związane z zawodem kosmetologa-podologa postanowiłam stworzyć miejsce, w którym każdy z Państwa znajdzie profesjonalną pomoc oraz pozytywną energię.

MADAME PODO

Gabinet kosmetyczno-podologiczny MADAME PODO to wyjątkowe miejsce, w którym znajdą Państwo szeroki zakres usług podologicznych.
Usługi specjalistycznej pielęgnacji stóp skierowane są do Klientów, którzy zmagają się z różnorodnymi problemami i dolegliwościami związanymi ze stopami.
Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu sterylnych narzędzi, materiałów jednorazowego użytku, a także preparatów renomowanych firm kosmetycznych.
Przyjdź, skorzystaj z usługi w nowoczesnym wnętrzu, miłej atmosferze i wyjdź z uśmiechem na twarzy.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE TEN GABINET

CZYSTA GWARANCJA

sterylne narzędzia,
szczególna dbałość
o higienę

PROFESJONALIZM

kwalifikacje potwierdzone
certyfikatami
i doświadczeniem

SATYSFAKCJA

wielu zadowolonych
klientów polecających
mój gabinet