kosmetyka

KOSMETYKA

manicure, pedicure, oprawa oczu

DOSTĘPNE ZABIEGI KOSMETYCZNE

PEDICURE KOSMETYCZNY

Odświeżenie stóp w letniej wodzie z dodatkiem soli, skrócenie paznokci, wygładzenie ich krawędzi, delikatne odsunięcie skórek i ewentualne ich wycięcie, usunięcie zrogowaciałego naskórka z podeszwy stóp, wykonanie peelingu, aplikacja odpowiednio dobranego preparatu pielęgnacyjnego, porady pielęgnacyjne. Usługa ta może być poszerzona o malowanie paznokci.
Pedicure kosmetyczny nie obejmuje usunięcia nadmiernych zrogowaceń typu nagniotki, modzele, ani opracowania pęknięć na piętach.

MANICURE U STÓP

Skrócenie paznokci u stóp, wygładzenie ich krawędzi, delikatne odsunięcie i ewentualne wycięcie skórek oraz aplikacja odpowiedniego preparatu pielęgnacyjnego. Usługa ta może być poszerzona o dodatkowe malowanie paznokci.

MANICURE CLASSIC

Opiłowanie krawędzi paznokci pilnikiem, zmatowienie powierzchni paznokci blokiem, nałożenie preparatu zmiękczającego na skórki, wykonanie kąpieli wodnej – tzw. „moczenie skórek”, delikatne odsunięcie skórek i ewentualne ich wycięcie za pomocą cążek, nałożenie na skórki oliwki, a na dłonie kremu do rąk.
Usługa ta może być poszerzona o dodatkowe malowanie paznokci, które następuje po wycięciu skórek, a przed nałożeniem oliwki na skórki.

MANICURE NAIL S.O.S.

Podobnie jak manicure classic, dodatkowo po ewentualnym wycięciu skórek należy wypolerować paznokcie odpowiednim pilnikiem, aby ich powierzchnia była błyszcząca. Ten rodzaj manicure dedykowany jest szczególnie Panom, ale oczywiście również Paniom, zwłaszcza tym, których paznokcie nie są w najlepszej kondycji.

MANICURE HYBRYDOWY

Wykonuje się go jak manicure classic, jednak z pominięciem tzw. „kąpieli wodnej”. Paznokcie maluje się specjalnym lakierem hybrydowym - produktem łączącym cechy zwykłego lakieru i żelu do stylizacji paznokci. Na powierzchnię płytki paznokciowej nakładane są warstwy preparatu i utwardzane w lampie UV lub LED. Na koniec manicure hybrydowego nakładana jest oliwka na skórki oraz wmasowywany w dłonie krem pielęgnacyjny. Manicure hybrydowy to genialna metoda lekkiego utwardzenia naturalnej płytki paznokcia. Powinien on ozdabiać paznokcie ok. 2 tygodnie lub dłużej.

MANICURE ŻELOWY

Odsunięcie skórek, ewentualne ich wycięcie, nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu za pomocą pilnika, zmatowienie płytki paznokciowej, nałożenie odpowiedniej ilości warstw żelu do stylizacji paznokci i utwardzenie ich w lampie UV lub LED, opracowanie paznokci – nadanie im właściwych krzywizn. Paznokcie mogą pozostać bezbarwne, w naturalnym kolorze, jak również mogą zostać pomalowane zwykłym lakierem, hybrydą lub kolorowym żelem do stylizacji paznokci. Zalecane jest wykonywanie uzupełnienia co 2 tygodnie lub dłużej.
Pomaga walczyć z obgryzaniem paznokci!

REGULACJA BRWI

Usuwanie zbędnych włosków, nadanie brwiom odpowiedniej linii, dopasowanej do kształtu i rysów twarzy.

HENNA BRWI LUB RZĘS

Zabieg farbowania włosków brwi lub rzęs za pomocą farby roślinnej. Efektem zabiegu jest nadanie oprawie oczu wyrazistości. Kolor henny dobiera się indywidualnie, dostosowując go do typu urody, karnacji skóry i koloru włosów Klientki.

kosmetyka

CENNIK

Zabiegi kosmetyczne

RODZAJ ZABIEGU
CENA
Pedicure kosmetyczny 75 zł
Manicure u stóp 45 zł
Manicure classic / Manicure nail S.O.S. 30 zł
Malowanie paznokci lakier zwykły: kolor / french 10 zł / 15 zł
Manicure hybrydowy: kolor / french 60 zł / 65 zł
Malowanie paznokci lakier hybrydowy: kolor / french 30 zł / 35 zł
Usunięcie hybrydy 15 zł
Nałożenie żelu bezbarwnego - naturalna płytka 60 zł
Nałożenie żelu french / nałożenie żelu + hybryda - naturalna płytka 90 zł / 85 zł
Uzupełnienie żelu bezbarwnego 60 zł
Uzupełnienie żelu french / uzupełnienie żelu + hybryda 90 zł / 85 zł
Odnowienie żelu od 85 zł
Przedłużenie wszystkich paznokci na formie + 20 zł
Przedłużenie 1 paznokcia 10 z
Usunięcie żelu 30 zł
Zdobienia paznokci (1 paznokieć / 1 cyrkonia) od 1 zł
Regulacja brwi 10 zł
Henna brwi lub rzęs 15 zł 
Henna brwi i rzęs 25 zł 
Henna brwi lub rzęs + regulacja 25 zł 
Henna pakiet (brwi + rzęsy + regulacja) 30 zł 

Cennik zawiera orientacyjne ceny i nie stanowi oferty handlowej w myśl Kodeksu Cywilnego w rozumieniu Art. 66 par. 1

Zabiegi dobierane są indywidualnie. Klient dostaje na początku szczegółową informację na czym będzie polegał zabieg i jaki będzie jego koszt. Cena usługi zależy od problemu, rodzaju i czasu zabiegu, warunków opracowywanych powierzchni i ilości wykorzystanych narzędzi i materiałów.

kosmetyka

GALERIA

rezultaty różnych zabiegów kosmetycznych